Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Projekt: Podpora psů nemocných Sebaceozní adenitidou

PROBÍHÁ

PROJEKT PODPOŘILA NADACE ČEZ. Získali jsme grant ve výši 30.000,- Kč na zajištění péče o nemocné Akity. K 9.12.2022 bylo pořízeno vybavení v hodnotě 39.707,- Kč.

09.12.2022

Bylo pořízeno potřebné vybavení v celkové hodnotě 39.707,- Kč. Částkou 30.000,- Kč přispěla Nadace ČEZ. Nakoupeny byly speciální oleje (SalmoCa), parazitní obojky, pelíšky, oblečky, klasické obojky, vodítka, krmení a materiál pro nátěr kotců. Ošetření kotců proběhne na jaře příštího roku.

               hanny_pelisek1_50.jpg             oblecek_troja3.jpg

               krmeni.jpg             obojky_voditka.jpg

               pelisky.jpg             veterina_pripravky1.jpg

15.7.2022

Na transparentní účet nadačního fondu jsme obdrželi grant od Nadace ČEZ. Moc si toho vážíme a děkujeme za podporu. Probíhají přípravy k realizaci projektu.

predani_1.jpg            predani_2_orez.jpgŠek od Nadace ČEZ

30.3.2022

Požádali jsme o grant od Nadace ČEZ. Z příspěvku pokryjeme náklady spojené s léčbou, nákupem potřebného zdravotnického materiálu a veterinárním ošetřením psů. Opravíme boudičky a kovodřevěné psí kotce a ošetříme je nátěrem. Nakoupíme nezbytné krmení a vybavíme kotce psími pelíšky pro spokojený a pohodlný život a spánek.

Zlepšíme zdravotní fyzický a psychický stav nemocných psů v péči Nadačního fondu. Podpoříme lásku, věrné pouto a vzájemnou úctu člověka a psa. Pes doprovází člověka životem v neustálé věrnosti už minimálně 14 tisíc let. Zvýšíme naději na zdravý život Akita inu. Buďme si věrni navzájem. Pomáhejme si!

Celkový předpokládaný rozpočet projektu je 40.000,- Kč

Děkujeme.

 

Poslední fotografie